Hokejový zápas Nekoř X Žamberk 16.11.2014

Datum zveřejnění:
Pátek, 21. Listopad 2014

Zápasem s  hokejovým týmem Žamberk zahájili mladí nekořští hokejisté svoji  další turnajovou sezonu.  Každosobotní  ranní tréninky  od začátku září na lanškrounském hokejovém stadionu se týmu  v tomto zápase velmi  hodily.   V oslabené sestavě  jen ve dvanácti hráčích proti čtyřem kompletním  pětkám soupeře podali v neděli 16. listopadu 2014  na lanškrounském ledě velmi kvalitní  a obětavý výkon. Hokejové umění obou celků ocenili  jak jejich příznivci, tak i mnozí místní  přuhlížející. Žamberecký tým se brzy  ujal dvoubrankového vedení,  do konce první třetiny se však nekořským podařilo  srovnat. V další části se ujali  vedení, žamberečtí však vždy dokázali dotáhnout. Škoda jejich posledního gólu v  poslední minutě zápasu, kterým srovnali na konečných 5:5.  Velmi vypjatý a pro oba týmy prestižní zápas  přinesl velmi pěkné hokejové okamžiky.  Bylo vidět, že oba týmy  ve svém hokejovém umění velmi pokročily.  O to cenější byla pro nekořské vydřená remíza proti výrazně početnějšímu týmu.....