Nové očkovací místo Albertinum Žamberk

Datum zveřejnění: 
Pátek, 19. Březen 2021

 

Na základě informace starosty města Žamberk a  ředitele odborného léčebného ústavu je otevření  Očkovacího místa (OČM) a zahájení očkování plánováno od 29.3.2021.

Základní údaje k OČM:

  • Provozní doba OČM bude v pracovní dny od 7:00 – 15:30 hod., s polední přestávkou 30 minut, OČM se otevře nejdříve 10-15 minut před začátkem provozní doby.

  • Obsazení OČM: 1 lékař, 2 zdravotní sestry a 2 administrativní pracovníci.

  • Parkování bude zajištěno v areálu OLÚ na hlavním parkovišti, pro osoby se ztíženým pohybem pak přímo u budovy LDN – OČM. Parkování v areálu OLÚ je možné jen na vyhrazených místech pro očkované osoby. Při nedostatku volných parkovacích míst je možno využít kapacitu parkoviště mimo areál Albertina před společností VENCL-SERVIS Vodovody a kanalizace s.r.o. na ulici Albertova, které je vzdáleno do 500 m od OČM. 

  • Kapacita očkování – zpočátku 400 osob týdně, s předpokládaným následným navýšením až na 800 osob týdně.

  • Při pohybu v areálu OLÚ je nutné dbát pokynů odpovědných osob a strážníků městské policie.

  • Do rezervačního systému je toto OČM zavedeno 19.3.2021, osoba, která se rezervuje do tohoto místa bude do 26.3.2021 (příp. do 25.3.) tzv. za závorou a v průběhu 26.3. se dozví potvrzený den a čas očkování.

  • Vzhledem k omezené kapacitě OČM a parkovacích míst v areálu OLÚ je nutné, aby registrované osoby k očkování přicházely maximálně 10 minut před časem rezervace, ne dříve.

Upozorňujeme na skutečnost, že předpokládaný termín otevření OČM dne 29.3.2021, může být v případě neočekávaného snížení dodávek očkovacích látek změněn. V případě obdržení dalších relevantních informací Vás budeme neprodleně informovat.

 

Informace k OČM budou zveřejněny na webových stránkách Albertina, odborného léčebného ústavu a na webu a FB města Žamberk.

http://www.albertinum-olu.cz/verejnost/ockovaci_misto-4-132.html