Pozvánka na webinář na téma Přání v partnerských vztazích

Datum zveřejnění: 
Úterý, 15. Únor 2022

webinář „O rodině a vztazích“, tentokrát na téma  PŘÁNÍ V PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH, který proběhne v úterý 22. 2. 2022 od 17 hodin  s psychoterapeutkou Mgr. Andreou Limberskou.

Jako jedinci trávíme každodenně mnoho času ve vztazích. Žijeme v nich a často si s nimi nevíme rady... Jsme nešťastní a toužíme po změně. Často požadujeme změnu druhého partnera, abychom zažívali pocity štěstí. Víme však co chceme? Víme, co nás činí nešťastným? Čeho se nám nedostává? Častým přáním partnerů je touha po vzájemné lásce, klidu a porozumění. To je nesplnitelné, pokud jeden z partnerů druhým manipuluje a přináší tak neklid do vztahu. Je důležité otevřít v sobě odpovědi a poznat v čem se nacházíme, co nám vztahy přinášejí a vzájemně o nich komunikovat. 

Link pro online sledování naleznete zde a také na  www.krajprorodinu.cz . 

Link pro připojení bude přístupný v den konání webináře od 16:50 hodin. Rezervace předem není nutná, kapacita pro setkání je neomezená. Účast je možná i anonymně (bez identifikačních údajů nebo obrazu). Přesto bude možné v diskusi na závěr setkání položit lektorovi písemně dotaz prostřednictvím chatu.

Aktuální program dalších chystaných webinářů (vždy v čase 17:00-18:30):

15. 03. 2022     16 maličkostí, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat

19. 04. 2022     Fakta a mýty o drogách

24. 05. 2022     Stres a relax

 

PhDr. Roman Miletín, ředitel Poradny pro rodinu Pardubického kraje